Учні нашої школи долучилися до Глобального тижня медіа та інформаційної грамотності. Щиро дякуємо Академії Української преси за надіслані матеріали проекту АУП. Комікс " Щепле- що?Чомучки в пошуках відповідей про щеплення", графічний роман " Як імунн

Дата: 21.12.2021 12:58
Кількість переглядів: 49

Щиро дякуємо Академії Української преси за надіслані матеріали проекту АУП.

Комікс " Щепле- що?Чомучки в пошуках відповідей про щеплення", графічний роман " Як імунні клітини вірус долали" школярі переглянули з цікавістю.

Вчителям стануть у нагоді навчальні посібники "Медіаосвіта в школі та на уроці", "Освітні практики із запобігання інфодемії, або як не ізолюватися від правди".

#globalmediaweekAUP

#імунітет_маємо_дезінформацію_долаємо