Яблунецька філія початкової освіти з дошкільним відділенням Лопухівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів

90522, с.Лопухів, вул Полонинська, 95

Фіцай Василина Іванівна

lopukhiv-ozzso@ukr.net

День української писемності та мови.

Сьогодні, 9 листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови. Учні Яблунецької філії також взяли участь у святкуванні такої важливої дати.

11:47 10.11.2022

День української державності

Сьогодні, 28 липня, наша країна вперше відзначає . Відзначає в час неймовірно жорстокої війни — на шостому її місяці, після восьми років бойових дій на Донбасі, у протистоянні з московською ордою, що триває упродовж кількох століть. Історія української державності сягає своїм корінням «часів заснування міста Києва та розквіту держави за часів князя Київського Володимира Великого». Саме він, прийнявши у 988 році християнство, «засвідчив цивілізаційний вибір Київської Русі». Сьогодні вихованці Яблунецької філії ознайомились з історією та почули, що після всього, що пройшов наш народ, після всього, чого ми навчилися за століття, українці ніколи не віддадуть своєї незалежності. І вже не зламаються зсередини, як це бувало не раз. Адже сьогодні ми нарешті маємо національну єдність — обов’язкову умову збереження державності.

20:43 31.07.2022

День вишиванки

Учнівський та педагогічний колектив вітає всіх з важливим українським святом, Днем вишиванки!  Український народ – сильний, незалежний і має прекрасні традиції.  Продовжуймо  та розвиваймо їх!

19:59 20.05.2022

Писанкарство

На період  пасхальних свят оживає прадавня традиція писанкарства. З покоління до покоління цей вид мистецтва передається від пращурів до малечі. Діти з радістю беруть участь у цій роботі вдома, роблячи маленький внесок до пасхального кошика родини.

09:16 02.05.2022

Зробимо довкілля чистим

Колектив  освітнього закладу взяв участь в  прибиранні прилеглих територій та довкілля в рамках програми "Всеукраїнський суботник". було рприбрано територію, прилеглу до закладу, впорядковано клумби, висаджено дерева та кущі.

08:06 02.05.2022