Усть-Чорнянський заклад дошкільної освіти (ясла-садок)

90520, смт.Усть-Чорна вул. Молодіжна,3

Хоптян Маріанна Зіновіївна

ustsadok@ukr.net

« Солодка акція»  до дня Святого Миколая  «Щедрий подарунок».

Щиро дякуємо ТОВ " БУКОВЕЛЬ" за прекрасні подарунки, за доброту. Особливо приємно отримати їх у цей чудовий день - день Святого Миколая. Завдяки Вашій допомозі ми змогли втілити у життя мрії дітей. Зараз у їхніх очах горять вогники, віра в добро і казку. Миру і перемоги!

09:26 07.12.2023

Новорічна казка "Рукавичка на новий лад"

Усть-Чорнянський ЗДО ясла-садок Середня група Новорічна казка "Рукавичка на новий лад" Новий рік — одне із найулюбленіших свят для дітей. Адже саме новорічне свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих бажань, чудові подарунки, справжнісінького Діда Мороза, веселих казкових героїв, а головне — особливу, неповторну атмосферу чарівної казки. Діти середньої групи разом із вихователем Приймак І.Й. заздалегідь готувалися до свята: прикрашали групові кімнати, вивчали віршики, пісні, таночки, музичні ігри, створювали чарівну новорічну казку. Головними героями свята були: Снігуронька, Мишка - бізнес леді, Зайчики - спортсмени, Лисички - артистки, Вовчики - бізнесмени, Ведмідь - банкір, Новий рік, Зимонька і Сніжинки. Усі діти отримали неймовірну радість від свята та чудові подарунки особисто з рук Діда Мороза. Новорічний ранок завершився та залишив по собі радісний настрій, веселощі, спогади дошкільнятам на цілий рік.

09:34 04.01.2022

Фото

В День захисту прав людини в Усть-Чорнянському ЗДО проведено соціальним педагогом Горкавчцк М. В. та практичним психологом Корчинською М.А. заняття-бесіду "Великі права маленької дитини".

11:20 21.12.2021