Новорічна казка "Рукавичка на новий лад"

Дата: 04.01.2022 09:34
Кількість переглядів: 51

Усть-Чорнянський ЗДО ясла-садок Середня група Новорічна казка "Рукавичка на новий лад" Новий рік — одне із найулюбленіших свят для дітей. Адже саме новорічне свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих бажань, чудові подарунки, справжнісінького Діда Мороза, веселих казкових героїв, а головне — особливу, неповторну атмосферу чарівної казки. Діти середньої групи разом із вихователем Приймак І.Й. заздалегідь готувалися до свята: прикрашали групові кімнати, вивчали віршики, пісні, таночки, музичні ігри, створювали чарівну новорічну казку. Головними героями свята були: Снігуронька, Мишка - бізнес леді, Зайчики - спортсмени, Лисички - артистки, Вовчики - бізнесмени, Ведмідь - банкір, Новий рік, Зимонька і Сніжинки. Усі діти отримали неймовірну радість від свята та чудові подарунки особисто з рук Діда Мороза. Новорічний ранок завершився та залишив по собі радісний настрій, веселощі, спогади дошкільнятам на цілий рік.