Німецькомокрянська гімназія Усть-Чорнянської селищної ради Тячівського району Закарпатської області

"Про організацію освітнього процесу"

На підставі обставин що склалися  в Державі в навчальних закладах загальної середнтої освіти та повної загальної середньої освіти призупиняється навчально-виховний (освітній) процес по 11.03.2022   впровадженням  канікул.

12:03 28.02.2022

Зима веде за собою масу веселих,чарівних пригод та подарунків.

Зима веде за собою масу веселих,чарівних пригод та подарунків.Цієї миті з нетерпінням чекають діти.Тут і Миколай і Новий рік іРіздво,а головне -зимові канікули.Весело і радісно зустріли зимові канікули учні Німецькомокрянської гімназії.В останній тиждень першого семестру було проведено різні заходи,ігри,конкурси,як в початкових так і в старших класах.

13:28 28.12.2021